סלט של רגשות, מחפשת עצות......

יש איזה נושא שקשור לאהבה שיושב לך על הלב? זה המקום לדבר עליו

סלט של רגשות, מחפשת עצות......

הודעהעל ידי סופי25 » 22 אפריל 2017, 19:16

אני נמצאת כרגע בסערה של רגשות.....
בערך מגן חובה ועד כיתה ג' היה לי קראש על חבר ממש טוב שלי ובזמן אותו קראש היה לי עוד קראש קטן בכיתה ב' על חבר טוב שלי מהכיתה ואפילו התנשקנו פעם במסגרת משחק (לא ממש גאה בזה) ובכיתה ד' הוא עזב לבית ספר אחר וראיתי אותו רק כמה פעמים מאז וכל פעם מחדש אני ממש מובכת ממה שהיה בכיתה ב' למרות שלא נראה לי שהוא זוכר. ואז בכיתה ג' הגיע ילד חדש לכיתה שלי ומאז אני מאוהבת בו (אני בכיתה ו') ובשנה שעברה החבר הכי טוב שלו הציע לי חברות ולא היה נעים לומר לא כי אני יודעת שהוא היה מאוהב בי מכיתה א' אז הסכמתי ונפרדתי ממנו אחרי חודשיים.
השנה הילד שאני מאוהבת בו מכיתה ג' והקראש שלי מהגן (שהוא גם חבר טוב שלי) עברו שניהם בית ספר ואז כל הילדים בכיתה שלי התחילו לומר שילד בשם יונתן שאיתי בכיתה (וגם היינו חברים טובים פעם) מאוהב בי, זה לא הפריע לו למרות שהוא כל הזמן אומר שזה לא נכון. אנחנו ידידים טובים ויושבים אחד ליד שני. הוא נחמד, קורע מצחוק ולא מתרגש מכל הרכילויות האלה ובזמן האחרון אני התחלתי לחבב אותו אבל עדיין יש לי קראש על שני הבנים שעזבו השנה וגם בזמן האחרון יוצא שאני פוגשת את הילד שתנשקתי איתו בכיתה ב' יותר ויותר ואין לי מה לומר למרות שבעיקרון אנחנו עדיין ידידים טובים וגם הייתי בבית שלו שנה שעברה עם החברה הכי טובה שלי שהיא גם חברה ממש טובה של הילד הזה (הם חברי ילדות).
אני פשוט לא יודעת מה לעשות!!!!!!
למישהי יש עצות??
סופי25

Re: סלט של רגשות, מחפשת עצות......

הודעהעל ידי סופי25 » 25 אפריל 2017, 20:18

בבקשה בבקשה תעזרו לי ותכתבו.
אני ממש צריכה לראות מה יש לכן לומר!
סופי25

הודעהעל ידי ღעומרღ » 06 מאי 2017, 09:55

הייתי מציעה לך דבר ראשון לימחוק מהרשימה ילדים שאת בקושי מיתראה איתם וככל שיעבור הזמן ותתחילי לישכוח אני מאמינה שאת ויונתן כבר תהיו חברים....
O M E R THE QUEEN
ღעומרღ

הודעהעל ידי ניקולה12345 » 24 אוגוסט 2017, 19:19

היי, אני קצת בבעיה...
יש לי ידיד נורא טוב. היה לי עליו קראש המגן אבל הוא היה חבר של מישהי אחרת. אחרי כמה שנים (בכיתה ד') הוא הציא לי חברות. לא ידעתי מה לענות לו כי פחדתי שהוא יתבאס, אז אמרתי לו כן, למרות שכבר לא אהבתי אותו.
בזמן שהיינו חברים, הכרתי ידיד אחר. מישהו ממש ממש חמוד.
היינו מבלים ביחד המון, הוא היה כל הזמן בא אליי אחרי בית ספר, כמה פעמים אפילו ישנתי אצלו, כי ההורים שלי היו צריכים סידור.
כל זה קרה כשעדיין הייתי חברה של החבר שלי. בכל הטרפת הזו, התחלתי להרגיש כאילו אני אוהבת אותו. מאז בבית ספר החבר שלי כל הזמן חוטף אותי ולא נותן לי לבלות עם הידיד שלי.
יום מאחד אחר הצהריים אני הצאתי לו חברות, בזמן שהייתי עוד חברה של מישהו.
הוא לא ענה לי ומאז הוא לא מסתכל עליי, ולא מדבר איתי...
העם אני צריכה לעזוב את החבר שלי ואז לדבר איתו? או שאני צריכה להתחיל להעריך את החבר שיש לי?
ניקולה12345

חזור אל אהבה