הדף ששווה לכן להיכנס עליו כל הטיפים הכי מוצלחים בדף אחד♥

כאן תוכלו לפרסם את המראה של הדוגמנית שלכן ולראות מה שאר הדוגמניות חושבות עליו. זכרו להשתמש בשפה נאותה.
שלח תגובה
טיילור09

הדף ששווה לכן להיכנס עליו כל הטיפים הכי מוצלחים בדף אחד♥

שליחה על ידי טיילור09 » 24 אפריל 2017, 15:44

תמונה

4. שווה לך לעשות עיצובים לבנות ככה שהם יחשבו שאת מחבבת אותן והן יעריצו אותך ...♥
5. כל הבנות לפחות שאני מכירה אוהבות להסתכל על המידע שבפרופיל אז כדאי לשבת על המידע זמן רב ולהשקיע מחשבה במידע שאת נותת כדאי במידע לרשום מי הבי אף אף שלך ומי חברות המועדון שלך
ובת כמה את מה התחביבים שלך וכל אלה אני ממליצה גם להוסף תמונות כאלה :
  ° :.  . • ○    .  °  . ● ¸ ● ¸   ° :.  . • ○  ° :.  . • ○  ¸. ● ¸ .   ° °  ¸. ● ¸ .   ° :.   . • °   .   :. . ¸ . ●       ° .   ° :.  . • ○    .  °  . ● ¸ ● ¸   ° :.  . • ○  ° :.  . • ○  ¸. ● ¸ . .   . • °   .   :. . ¸ . ● ¸       ° .   ° :.  . • ○    .  °  . ● ¸ ● ¸   ° :.  . • ○  ° :.  . • ○  ¸. ● ¸ .   ° °  ¸. ● ¸ .   ° :.   . • °   .   :. . ¸ . ● ¸       ° .   ° :.  . • ○    .  °  . ● ¸ ● ¸
ועוד מלא דברים חמודים שאני מוסיפה בפרופיל שלי אם אתן רוצות לראות את הפרופיל שלי אז קוראים לי טיילור09 בלי רווח
5. אני מכירה בנות שנורא רוצות לזכות בכתר (גם אני ) אז כדיי שיצביעו לכן תעשו על זה עיצובים שאתן מבקשות תרשמו במידע שלכן שאתן רוצות שיצביעו לכן ושאתן מחזירות ..♥ וככה יהיה לכן יותר
6. אני ממש ממליצה לעשות קישוטים בכל מיני הודעות שאתן רושמות לחברות או במידע או בפורום כמו כאלה : ♥,(:, ): ועוד ...
7. אני ממליצה להיות חברותית ולא מגעילה ולא לחשוב רק על הפרסום ועל ההצבעות אלה לחשוב גם על בנות אחרות ..
8. אני ממש ממליצה שהיה לכם חבר כי אתן משיגות מזה מלא דברים תאמינו לי ..
9. ממש כיף להוסיף האשטגים אז אני ממש אוהבת וזה ממש מומלץ
10. ממש טוב זה לפרסם את הדוגמניות זאת אומרת :
בתחריות יש דירוג ואז את לוחצת הוסיפי זה עולה יהלום 1 או 20 אבני חן אבל זה שווה את זה..♥
הודעה : אם אתן לוקחות כמה מהטיפים שלי תתייגו אותי ואני יעשה רשימה של בנות שתייגו אותי ויעשה משהו קבוצתי מתישו
11. אני ממליצה לכן לקנות מלא דברים מושקעים לדירה שלכן ולעצב אותה כמו דירת החלומות שלכן
אומנם שלי לא יצאה משהו..
12. המלצה ממש חשובה מבחינתי ..
אני ממש אוהבת חיות אם אתן לא יודעות וההורים שלי לא מסכימים לי חיות בבית והחיות זה כל החיים שלי
אומנם חיות ויריטואליות לא מקסימות אותי אבל אני משקיעה בחיות שיש לי בעולם הדוגמניות את כל כולי אז אני ממש ממליצה להשקיע בהן
הודעה: אם אתן רוצות שאני אמשיך תרשמו לי בתגובות ביי בנתיים
~♥~♥~♥~♥~♥~♥~

יולי3129

Re: הדף ששווה לכן להיכנס עליו כל הטיפים הכי מוצלחים בדף אחד♥

שליחה על ידי יולי3129 » 21 ינואר 2018, 16:42

היוש טיילור09 :P ,
העצות שלך ממש עזרו לי, אמנם לא השתמשתי בכולם... :lol:
אשמח לעוד עצות ואגב, השם שלי בעולם הדוגמניות הוא יולי3129 בלי רווח,

נשיקות ;)

הילה432

Re: הדף ששווה לכן להיכנס עליו כל הטיפים הכי מוצלחים בדף אחד♥

שליחה על ידי הילה432 » 29 ספטמבר 2018, 13:03