איך להשיג הצבעות?

כאן תוכלו לפרסם מדריכים על המשחק.
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי

איך להשיג הצבעות?

שליחה על ידי לליוירטואלי » 02 אוקטובר 2016, 01:41

תמונה
שלום בנות!
אז אמנם לא זכיתי מעולם באף גביע (ואני עומדת לכתוב גם למה לדעתי זה עוד לא קרה),
אבל כן הצלחתי להגיע למקום שישי בכמה תחרויות בסיומן, ורציתי לתת לכן כמה טיפים, שתוכלו לקחת ולהתייחס אליהן.
אני חולקת איתכן את הטיפים האלה מכיוון שאני באמת חושבת שבאופן אישי, גם בלי מטרה לנצח, הייתי מצביעה לכן אם הייתן עושות את זה, ואני חושבת שעולם הדוגמניות יהפוך למקום נעים הרבה יותר, אם כולן ילכו לפי הטיפים האלה.
אני נותנת טיפים לא רק כדי לנצח במקום הראשון, אלא גם כדי להיות הומנית תוך כדי. כי אם השגת את הגביעים האלה שלא ביושר... מה הם שווים בכלל?

נתחיל-

תמונה
עשי שזה יגיע לך.
אל תנסי לנצח בפודיום או במסלול ערוץ האופנה, כשאת לובשת רק חזייה ותחתונים, ואל תנסי לזכות בדירות, אם לא עיצבת עדיין את כל החדרים שלך בצורה יפה שאת באמת אוהבת.
אני לא יודעת מה איתכן, אבל אני רוצה להצביע למי שבאמת מגיע לה לזכות, ולא רק למי שמבקשת. אני לא מצביעה לכל מי שמבקשת, אני מצביעה רק למי שאני חושבת שגם מבחינת יופי, וגם מבחינת התנהגות- זה מגיע לה.
מלאי את הגלריה שלך בתמונות מדהימות עם הלוקים הכי טובים שלך, ותדאגי להחליף לוק פעם בזמן מה, כל יום-יומיים, ככה, יהיה מעולה. הראי לבנות שאת באמת מעוניינת לזכות, שזה יגיע לך.
תמונה
אל תתקמצני.
אל תתחילי להציב תנאים. אל תגידי "אני אצביע לך רק אחרי שתצביעי לי". אל תגידי "אני אצביע לך בפודיום אם תצביעי לי בדירות".
המחיר להצביע הוא מינימלי, זה בסך הכל 50 שקלים, וזה נותן לכן מיומנות. אם אתן רוצות לזכות, אתן צריכות להראות שאתן מעוניינות להשקיע. זכרו- אם תהיו קמצניות אל אחרות, הן יהיו קמצניות איתכן. לא יודעת מה איתכן, אבל כשמישהי כותבת לי: "עשיתי לך 33 בדירות ובמסלול, תעשי לי 3 בפודיום"- הדבר האחרון שמתחשק לי באותו הרגע, זה להצביע לה. היא לא יכולה להשקיע עוד 50 שקלים מסכנים? יותר מדי מיקוד מטרה, מעט מדי אנושיות. אני לא מצביעה לאנשים שכותבים לי את הדברים האלה. אני חושבת שקודם כל, ולפני הכל, צריך להיות בנאדם.
תמונה
הגיבו באופן שמושך את העין.
צרפו תמונה. אפילו תמונה פשוטה מהגלריה שלכן, או סתם איזה גיף יפה שמצאתן.
כתבו בפונט בולט וצבעוני, משהו שיגרום לכולם לשים לב דווקא לתגובה שלכן.
תמונה
כתבי משהו אישי
אל תכתבי:
הצבעתי 3/4/33/44/333/444,
זה פשוט מרגיש לא אישי, כי מיד מבינים שהעתקת מה שכתבת במקום לכתוב משהו ספציפי לאותה השחקנית.
עדיף כבר שתכתבי "הצבעתי 3 בהכל".
ואל תכתבו "הצבעתי 3 או 4", תעשו את המאמץ המינימלי הזה, ואם אתן רואות מישהי יוצאת דופן שהפעילה כריזמה (שאפשר להצביע לה 4), תשנו טיפה את ההודעה.
אם יש לכן זמן וסבלנות, אתן יכולות לכתוב מה אהבתן בלוק של אותה הדוגמנית, כדי שתרגיש שההודעה הזו נוגעת ספציפית אליה, ושבאמת אהבת את הלוק שלה, ולא סתם הצבעת למרות שלא באמת איכפת לך.
תמונה
אל תלחצו.
אל תתנהגו לבנות כאילו הן חייבות לכן משהו.
תגידו "אשמח שתצביעי לו",
ולא: "תחזירי."
ובטח שלא: "תחזירי או שלא אצביע שוב, ואל תרמי כי אני סופרת!"
זו פשוט גישה חשדנית שלא כל כך נעים להצביע לכן איתה.
אולי יצביעו לכן פעם אחת כדי לצאת ידי חובה, אבל לא ירגישו בנוח עם להצביע שוב ושוב, ובסופו של דבר, הן יפסיקו.
אם תראו שיש מישהי שלא עושה את זה, פשוט תפסיקי להצביע לה, ותצביעי למישהי אחרת, שכן מחזירה לך.
תמונה
נצלו את כל המכסה.
הגיבו קודם כל בתגובות בפרופילים, עד שתגיעו למכסת ההודעות שאפשר, (כדי שבנות נוספות יוכלו לראות שהצבעתן בתגובות, ולהצביע גם לכן, אם הן מחפשות בנות שיצביעו להן.) ורק אז תעברו לשלוח הודעות פרטיות.
יש מכסת הודעות, נסו לנצל את כל המכסה בכל יום, ולדעת שנתתן את המקסימום.
תמונה
שמרו את החברות שלכן קרוב.
אם אתן רואות שיש בנות שמצביעות לכן באופן קבע, זכרו להצביע להן מדי יום ביומו. מעבר לזה שפשוט כיף לעשות לחברה שלך את היום ולהזכיר לה שאת עוד איתה ואוהבת אותה, סביר להניח שהיא תמשיך להצביע, אם תמשיכי להצביע לה. מי שמקפידה להצביע, אפשר להסיק מכך שהיא כנראה גם תמשיך להצביע. זכרו בנות שניתן לסמוך עליהן, ושמרו עליהן.
תמונה
התמידו.
התחילו לנסות לזכות ברגע שתחרות מתאפסת, והתמידו להמשיך לאסוף הצבעות עד סוף השבוע.
יש בנות שמתחילות את התחרות, ואז מגלות שהן לא עומדות בעומס ומפסיקות. כך שגם אם בתחילת השבוע לא הובלתן, יכול להיות שזה ישתפר בעתיד. תדאגו להשקיע את כל האנרגיה שלכן בשבוע אחד, מתחילתו ועד סופו, כדי שתדעו שעשיתן מה שיכולתן.
תמונה
התמקדו בתחום אחד.
דוגמניות רבות רוצות להשקיע מעט ככל הניתן. לכן, אם תבקשו מהן רק הצבעה אחת בתמונה ל3 הצבעות, הן ירגישו מרווחות מזה. מקדו את האנרגיה שלכן בתחום אחד, לשבוע אחד, והשקיעו כל מה שתוכלו בשבוע הזה.
תמונה
השתמשו בכריזמה ברגע הנכון.
אני ממליצה שלפני שאתן מפעילות כריזמה בפעם הראשונה, תבדקו שכריזמה אכן תעזור לכן. תנסו להתמודד ללא כריזמה, ולראות עוד כמה הצבעות חסרות לכן, ולבדוק אם כריזמה אכן תעזור, או שאתן צריכות לרכוש אסטרטגיה טובה יותר קודם לכן.
תמונה
הגיבי עם הדירוג.
כדי להימנע ממצב שבו את מגיבה לאותה הדוגמנית פעמיים באותו היום. ברגע שאת מדרגת 333, הוסיפי תגובה. ואם אין לך מספיק כסף לדרג 333, השיגי במהירות במשחקים עוד כסף בכדי לדרג, או שלא תדרגי בכלל. אחרת, חלק מהכסף סתם ילך לכן לאיבוד, כי יכול להיות שתשכחו אצל מי הייתן.
תמונה
היי חכמה.
אם יש מישהי שמובילה עלייך בהרבה בתחום בו את מנסה לזכות, אולי כדאי לסגור עיסקה עם מישהי אחרת. מטרתך, בסופו של דבר, היא לעקוף אותה. מה שאומר שאם תוסיפי לה ניקוד כמו שהיא מוסיפה לך, זה לא יקדם אותך בתחום הזה. מה גם שזה סיכון, כי היא יכולה לא להחזיר לך. סגרי עיסקאות עם בנות שלא מהוות עלייך איום בתחום בו את מנסה לזכות.
תמונה
היי הוגנת.
אל תפתחי שחקניות חלופיות- זה בלתי חוקי במשחק, ונחסמים בגלל זה. גם בשביל ההגינות וגם בשביל לא להיחסם, אם את מנצחת, עלייך לעשות את זה בזכות עצמך.
אל תצביעי למי שאת חושבת שלא מתנהגת יפה, שלא נראית יפה, או מכל סיבה אחרת, שלא מגיעה לה ההצבעה שלך. יש מספיק בנות בעולם הדוגמניות שאת יכולה לנצל את מכסת ההודעות שלך עליהן. אל תצביעי למי שלא מגיע לה, זו צביעות.
באותה המידה, אל תעשי מינוסים למי שלא מגיע לה. ובטח שאל תגידו לבנות אחרות לעשות למישהי מינוסים. זה כמו חרם על מישהי, וזה הרי פשוט לא מגיע לה, לא היית רוצה שיעשו לך את אותו הדבר.
אל תציעי עיסקאות שאת לא בטוחה שתעמדי בהן, ואל תגידי שהצבעת, אם לא הצבעת. שחקי בהגינות, וזכי בגביע הזה ביושר!
תמונה
היעזרי בחברות.
אני חושבת שזו הסיבה שבגללה אני לא זכיתי עדיין. כי לא עשיתי את זה מספיק.
מכסת ההודעות היומיות הרבה פעמים לא מספיקה.
היעזרו בחברות שלכן, בקשו מהן להצביע ולפרסם אתכן.
ככל שיותר חברות יפרסמו, תזכו ביותר הצבעות.

מקווה שהמדריך היה שימושי, ובהצלחה לכולן!
שם המשתמש שלי בעולם הדוגמניות:
לליוירטואלי

נטליXD

Re: איך להשיג הצבעות?

שליחה על ידי נטליXD » 03 אוקטובר 2016, 21:22

יפה כל הכבוד :)

ליפז TAMBLER

שליחה על ידי ליפז TAMBLER » 04 אוקטובר 2016, 10:09

אני כן זכיתי,
שכחת להוסיף שהפרסום לא צריך להיות רק "הצבעתי 333 תחזירי מושלמת"
אני למשל הוספתי "אם את לא מנסה לזכות תראי את הלוק שלי ואם תאהבי תצביעי" ויש הרבה כאלה
המשפט הפך ללהיט והמון העתיקו אותו
לדעתי הפרסום צריך להיות לא "יש לי חלום" ופרסום גדול מדי
קצר וקולע
(מילת התחנפות)
(שהצבעת 333 ושתחזיר את המקסימום)
(תמונה זה מוסיף גם וזה לא חובה)
(מילת סיום)
וכן אני חושבת שצריך שהדירה תיראה יפה וגם הלוק...
אני אישית לא עשיתי מינוסים בזכיות שלי אבל כן סבלתי מ-גל של חלופיות...
בסך הכל אנחנו "שונים" למשל, באנגלי כותבים ערב טוב, עושים לוק יפה ודירה מושקעת וככה זוכים...
פה צריך לתת תמורה ולקבל אותה.
בסך הכל מדריך טוב... בהצלחה.
שם הדוגמנית: ליפז TAMBLER

סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי

שליחה על ידי לליוירטואלי » 04 אוקטובר 2016, 11:57

ליפז TAMBLER כתב:אני כן זכיתי,
שכחת להוסיף שהפרסום לא צריך להיות רק "הצבעתי 333 תחזירי מושלמת"
אני למשל הוספתי "אם את לא מנסה לזכות תראי את הלוק שלי ואם תאהבי תצביעי" ויש הרבה כאלה
המשפט הפך ללהיט והמון העתיקו אותו
לדעתי הפרסום צריך להיות לא "יש לי חלום" ופרסום גדול מדי
קצר וקולע
(מילת התחנפות)
(שהצבעת 333 ושתחזיר את המקסימום)
(תמונה זה מוסיף גם וזה לא חובה)
(מילת סיום)
וכן אני חושבת שצריך שהדירה תיראה יפה וגם הלוק...
אני אישית לא עשיתי מינוסים בזכיות שלי אבל כן סבלתי מ-גל של חלופיות...
בסך הכל אנחנו "שונים" למשל, באנגלי כותבים ערב טוב, עושים לוק יפה ודירה מושקעת וככה זוכים...
פה צריך לתת תמורה ולקבל אותה.
בסך הכל מדריך טוב... בהצלחה.
טיפים נחמדים. ;) אבל אני נתתי פה טיפים בעיקר שאני משתמשת בהם.
או כי הם באמת עוזרים לנצח, או כי הם פשוט הופכים את התחרות ליותר הומנית, מבחינתי.
אני לא יודעת אם ה"יש לי חלום" באמת עוזר או לא, ואני לא יודעת אם "רק אם אהבת תצביעי" יהפוך לניסוח מוצלח, או שזה יגרום להן רק לחשוב: "אה, אז אני לא חייבת" והן לא יצביעו. אני לא בטוחה לגבי זה, לכן לא כתבתי את זה.
אני לא יודעת ולא בטוחה שזה אכן מה שעובד. אני נתתי טיפים שאני מאמינה בהם.
אני, נניח, לא אוהבת להשתמש במונח "תחזירי", כי... זה מונח מחייב. זה כמו להגיד: "נתתי לך משהו, מין הראוי שתתני לי משהו בתמורה, ואם לא תיתני, את לא בסדר".
אם היא לא ביקשה ממני להצביע לה, היא לא חייבת לי שום דבר.
אני בדרך כלל משתמשת במושג: "אשמח ל3 בדירות", או "תצביעי", ולא במונח "תחזירי". מתוך אמונה אישית שהן לא חייבות לי שום דבר.

תודה על ההערות בכל מקרה :D עכשיו מי שעיין במדריך הזה, יוכל לראות גם את התגובה שלך והטיפים שלך ;)

שירה346

שליחה על ידי שירה346 » 06 אוקטובר 2016, 15:33

האמת ליפז TAMBLER אני גם כתבתי שיצביעו לי אם יאהבו את הלוק שלי ועשיתי את זה בעצמי בלי להעתיק מאף אחת..
ו.. וואו! תודה ללי שפתחת לי את העיניים!
את אחת הדוגמניות הכי חכמות הכי הגיוניות והכי הוגנות שאני מכירה, מגיע לך! ;)
שירה346

תמונה

אורין

שליחה על ידי אורין » 06 אוקטובר 2016, 16:05

חלופיות זה לא בהכרח קשור להצבעות!
יש לי שלוש כאלו:אחת פתחתי כי זה היה תרנדי ואת השתיים אחרות פתחתי כשניסיתי לזכות אבל אני בסוף פרשתי מתחרויות כי פחדתי מחרם ועוד דברים לא נעימים שקורים למי שרוצה לזכות...אני משתמשת בכולן עכשיו רק כדי לעזור לחברה שלי להרים למעלה את המועדון שלה,והיא עצמה פתחה 12 חלופיות רק למתרה הזו!את הסיסמאות של רובן היא איבדה והיום גם אין בהן צורך כול כך.
יש המון שמשתמשות בחלופיות למתרות אחרות לגמרי

סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי

שליחה על ידי לליוירטואלי » 22 ינואר 2017, 16:59

אורין כתב:חלופיות זה לא בהכרח קשור להצבעות!
יש לי שלוש כאלו:אחת פתחתי כי זה היה תרנדי ואת השתיים אחרות פתחתי כשניסיתי לזכות אבל אני בסוף פרשתי מתחרויות כי פחדתי מחרם ועוד דברים לא נעימים שקורים למי שרוצה לזכות...אני משתמשת בכולן עכשיו רק כדי לעזור לחברה שלי להרים למעלה את המועדון שלה,והיא עצמה פתחה 12 חלופיות רק למתרה הזו!את הסיסמאות של רובן היא איבדה והיום גם אין בהן צורך כול כך.
יש המון שמשתמשות בחלופיות למתרות אחרות לגמרי
כל הדברים שציינת לא חוקיים. זה נותן למועדון שלה יתרון לא הוגן. אסור להשתמש בחלופיות במשחק.

ds2005

שליחה על ידי ds2005 » 26 פברואר 2017, 22:39

טיפים נחמדים ;) ;)

liel4

שליחה על ידי liel4 » 21 דצמבר 2017, 23:23

טיפים יפים, אבל קצת אירוני לתת טיפים על משהו שאת בעצמך לא הצלחת בו

שלח תגובה