כללי הפורומים

כל החדשות בנוגע למשחק ולפורום והודעות חשובות.
שלח תגובה
סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי
הודעות: 340
הצטרף: 20 ספטמבר 2016, 17:21

כללי הפורומים

שליחה על ידי לליוירטואלי » 30 נובמבר 2017, 00:50

*הערה- כללי הפורום מנוסחים בלשון נקבה, אך פונים לגברים ולנשים כאחד.*
שלום בנות.
על מנת שלא יהיו אי הבנות בפורומים, הוחלט לנסח כללי התנהגות ברורים בפורומים.

מה אסור לעשות בפורומים?
1.להשתמש בשפה פוגעת- חל איסור שימוש במילים פוגעניות בפורומים.
2.לפנות למשתמשת לאחר שהשתיקה אותך- לא דרך משתמשת חדשה, לא דרך שירשור כלשהו בפורומים, ולא דרך פנייה לחברות. יש לכבד את בקשתה שלא לקבל ממך הודעות.
3.לתת פרטים אישיים- חל איסור מוחלט בפורומים או בהודעות הפרטיות שבו לתת למישהי את הכתובת שלכן או את מספר הטלפון שלכן. בנוסף, כל פרט אחר שאתן או ההורים שלכם מוצאים לאישי- שם, גיל, תמונה, אזור מגורים או כל דבר אחר- גם אותו אין לפרסם.
4.לבקש פרטים אישיים- חל איסור מוחלט לבקש ממישהי אחרת בפורומים או במערכת ההודעות האישיות שבו את מספר הטלפון שלה או את הכתובת שלה. נוסף כל כך, במידה ומישהי אמרה לכן שהיא מוצאת פרט נוסף לאישי (כגון שם, גיל, תמונה, אזור מגורים וכדומה) ולא מעוניינת לספר אותו, אין לחזור על הבקשה בשנית. הטרדת משתמשת עם נושא זה תגרור ענישה.
5.לפרסם מידע פוגעני על אדם אחר- חל איסור מוחלט בפירסום מידע שעלול לפגוע בפרטיותו של אדם אחר, הן שרשום לפורום והן שלא. זה כולל פרטים אישיים של אנשים שאתם מכירים במציאות, או מידע אישי שמישהו בפורום אינו רוצה שתמסרו.
6.לפרסם תוכן גס מכל סוג שהוא.
7.להתחזות- להציג את עצמך בתור מישהי שאת לא, לטעון לבעלות על משתמשת שלא שייכת לך.
8.לרמות בתחרויות השונות בפורומים בכל צורה שהיא.
9.להציף- חל איסור לשלוח הודעות חסרות תוכן לפורומים או לשלוח הודעות כפולות על מנת "להקפיץ" הודעה- כלומר, להעלות אותה לראש העמוד או לנסות להבליט אותה מעבר להודעות אחרות.
10.לפגוע בכל צורה שהיא- להטריד, לאיים, להסיט, לדבר עם משתמשת על נושא שביקשה לא לדבר עליו, לבקש ממשתמשות להתנהג באופן פוגעני כלפי משתמשת אחרת- כל דבר שעשוי לפגוע במשתמשת אחרת בפורומים.

מה מותר ואף מומלץ לעשות בפורומים?
1.לדווח- גם אם אתן לא בטוחות אם הדיווח יסתבר כטעות, מותר לדווח על כל מה שאתן מוצאות לנכון.
2.להודות- במידה וגיליתן שאולי עברתן על הכללים הללו, מותר לפנות להנהלת הפורומים, להודיע ולהתנצל על כך. יתכן והנהלת הפורום תנהג בסלחנות גבוהה יותר כלפי מי שהודתה בטעותה.
3.לפנות להנהלת הפורום בכל נושא שהוא- הערות, בקשות, הצעות לשיפור ולפעילויות, שאלות- אתן מוזמנות לומר את אשר על ליבכן במקום המתאים לכך.

מה יקרה למי שתעבור על כללי הפורום?
בפעם הראשונה המשתמשת תקבל אזהרה עם פירוט על מה שעשתה לא בסדר.
בפעם השנייה המשתמשת, ויתכן שגם כתובת הIP שלה (כלומר, כל מי שמתחברת מהמחשבים בבית שלה) תיחסם משימוש בפורומים לזמן מוגבל (יום אחד עד חודש ימים)
בפעם השלישית המשתמשת, ויתכן שגם כתובת הIP שלה (כלומר, כל מי שמתחברת מהמחשבים בבית שלה) תיחסם לצמיתות משימוש בפורומים.
הערה: הנהלת הפורומים יכולה לבחור להקל בעונשים או לשלוח אזהרות נוספות לפני ענישה במידה ותמצא לנכון.

שלח תגובה