מדריך לפתיחת מועדון ~❤~

כאן תוכלו לפרסם מדריכים על המשחק.
שלח תגובה
סיוון20

מדריך לפתיחת מועדון ~❤~

שליחה על ידי סיוון20 » 09 מרץ 2018, 21:41

אני לא פתחתי בעבר מועדון משלי , אבל בתור אחת שמבינה במועדונים רציתי לתת כמה טיפים לאלה שרוצים לפתוח מועדון! :P

אך לפני שאני מתחילה עם הטיפים אני חייבת לומר לכם שבפתיחת מועדון יש שתי אפשרויות : לבזבז 30 יהלומים / לבזבז 300 אבני חן

התיאור : תרשמי בכפתור ''תיאור'' תיאור מושקע עם קישור לאתר המועדון , עם צבעים , סמיילים וכמובן שהכי חשוב , תרשמי מאיזו רמה ומאיזו פופולריות אפשר להצטרף למועדון. לדוגמא : ''מקבלות מרמה 13 עם פופו 50-47''
אז את החלק של התיאור עברנו.

עכשיו החברות מועדון (הבנות) : אני ממליצה שתפרסמו בכל מיני חדרים בצ'אט של עולם הדוגמניות מודעות כדי להצטרף למועדון שלך. לדוגמא : היי מושלמת! לא שמעת??! מועדון חדש נפתח בשכונה וקוראים לו _____ . מקבלות מפופו ___ מרמה ____ . אז למה את מחכה? הגישי בקשה ונאשר בשנייה! אבל עוד דרך שאפשר לפרסם את המועדון. אני ממליצה במיוחד לספר לחברות שלכן על המועדון שפתחתן , וגם אפשר לרשום במידע שלך בפרופיל על המועדון. :) ואפשר גם לומר : המצטרפות מקבלות 999+ למשך 3 ימים! *בלבד*

התנהגות עם הבנות במועדון : הכי חשוב זה להיות נחמדה וטובה עם חברות המועדון. ומדי פעם תשחקו איזה משהו קבוצתי , ותדברו הרבה בצ'אט המועדון. כדאי מאוד להיות פעילות כדי שלא יעזבו בנות את המועדון שלכן.

דברים שחייב לדעת כשפתחתן מועדון : אם בנות רוצות להצטרף הן שולחות בקשה. אתן בודקות את הרמה שלה והפופו לפני שאתן מצרפות למועדון. יש במועדון דבר שנקרא ''התקפות'' ו''הגנות'' התקפות זה שאתן נכנסות למועדון אחר ולוחצות על התקפה. לפני שתלחצו על התקפה תעברו בין חברות המועדון השני ותוודאו שהפופו שלכן יותר גבוה משלהן כדי שתנצחו אותן. הגנות זה כשמועדון אחר תוקף את המועדון שלך. ישר כשאת רואה במועדון מצד ימין למעלה ''השתתפי בהגנה'' תלחצי על זה ולאחר מכן תודיעי לכל חברות המועדון שישפרו דחוף את הפופולריות שלהן וגם את תשפרי את שלך.

בכל מועדון יש מספר מקסימום של בנות.

מקווה שעזרתי לכן עם המדריך שלי! :D

אם אתן רוצות שאני אוסיף לו עוד משהו , או הסבר שאתן צריכות תרשמו לי בתגובות!

TAL

Re: מדריך לפתיחת מועדון ~❤~

שליחה על ידי TAL » 10 מרץ 2018, 16:30

ואוו איזה מושקע
אם מישהי צריכה עזרה בפתיחת מועדון ישר היא תבוא לשאול אותך♥

liel4

שליחה על ידי liel4 » 11 מרץ 2018, 21:44

מדריך מעולה ומושקע! ממש אהבתי ♥

TAL

שליחה על ידי TAL » 14 מרץ 2018, 17:01