תחרות כתיבה- הגיבור/ה שלי

רוצות להרוויח יהלומים בחינם? זה המקום!

Re: תחרות כתיבה- הגיבור/ה שלי

הודעהעל ידי יסמין87 » 11 יוני 2018, 21:57

שם הדוגמנית ღאIרღ
בחרתי גיבורה ואישה מהפכנים וחזקה העונה לשם יעל רום ....
כן בחירה קצת מוזרה אך נתמודד למי שלא יודע מי היא יעל רום נולדה ב10 לאוקטובר 1932 בתל אביב ונפטרה ב24 במאי 2006 כתוצאה מסרטן ממושך
יעל רום הייתה הטייסת הראשונה שעברה קורס טיס צבאי מלא במסגרת חיל האוויר הישראלי .
והוסמכה לקברניטה בחיל האוויר. רום הייתה גם הטייסת הראשונה שטסה בטיסה מבצעית מעבר לקווי האויב והטייסת הראשונה שהטיסה מטוסים בחברת תעופה סדירה ארקיע.
לשרת כטייסת בחיל האוויר הישראלי היה חלומה ונלחמה על כך כי זו הייתה תקופה בה מעמד האישה היה נמוך מאוד .
בשנת 1962 הרחיקו אותה מצה"ל לא מרצונה אלא בגלל שגילו שהיא לא הודיעה על כך שהייתה בהיריון והמשיכה לטוס מה שהיה יכול לסכן את חייה וזו הסיבה שעברה לשרת בארקיע .
יעל הייתה גיבורה ופרצה את המוסכמות והדעות הקדומות לגבי אישה ובשבילי היא דוגמא ומופת לכך שבנות יכולות לעשות הכל כולל הכל ואפילו יותר טוב מבנים
מקווה שאהבתם♥
יסמין87

הודעהעל ידי שיראל_מ » 16 יוני 2018, 20:10

שם הדוגמנית שלי: שיראל מ

הדמות שבחרתי היא עומר אדם
אני יודעת שזה מעט טיפשי אבל לא אכפת לי

הוא השראה של החיים שליי
עומר אדם חי את הרגע
כל מה שעולה לו בראש הוא עושה
לעומר יש לב זהב כמו בהופעה בסמי עופר שמישהו קפץ
והוא העלאה אותו לבמה ואיפולו נתן לו לשיר את השיר הכי חשוב בשבילו
לא אכפת לו מה אומרים עלי ומה מדברים
הוא לא פוגע באיש בזבוב הוא לא פוגע
הוא מוציא שירים נדירים שלכול מילה הוא מתכון
המטרה שלי בחיים להיות כמו עומר עם לב זהב שכזה
עומר אהבת חיי

לאלה שלא מכירים את עומד אדם אני לא בטוחה שיש מישהו כזה
עומר אדם הוציא המון אלבום ושירים מרגשים
סינגלים נדירים :
"מודה אני"
"תוציאו רגע טלפונים"
"חברות שלך"

מקווה לזכות
:שיראל מ
שיראל_מ

הודעהעל ידי ღדנהღ » 16 יוני 2018, 21:33

שם הגיבור שלי:ניק וויצ'יץ'
שם דוגמנית: ღדנהღ

מבחינתי, ניק הוא הדמות המושלמת להערצה, להשראה.
ניק נולד ללא ידיים, ועם מום קשה ברגליים.
ניק לכאורה נראה כמו אדם שתלוי בצורה מלאה באחרים, אחד שלא מסוגל להתקדם בעצמו.
ניק סבל מאפליה בשל פגמיו במשך כל ילדותו עד לנעוריו, הסביבה שידרה לו מסר חד וחלק-
שהוא לא מספיק טוב.
למרות זאת, למרות התלות התמידית שהייתה לו באנשים אחרים, ניק לקח את עצמו בידיים.
הוא לא נתן לאחרים להמשיך להוריד אותו למטה רק בגלל הפגם שלו.
הוא הפך את החסרונות שלו לדבר טוב.
למרות שנאסר עליו על פי חוק ללמוד בבית ספר היסודי,
הוא סיים את האונברסיטה בהצטיינות!
הוא הקים עמותה לאנשים מסוגו בגיל 17!
כעת הוא מרצה מסביב לעולם לבני נוער וילדים, והוא מהווה הדגמה חיה לכך שכל אחד יכול לעשוות הכל, כל מה שנדרש זו המוטיבציה.
ניק למד לעשות פעולות יום יומיות שלנו הן נראות לכאורה כפשוטות וסתמיות, כאשר הוא עושה את זה ללא ידיים או רגליים.
הוא למד לשתות מכוס מים לבדו, לכתוב, להתגלח, לצחצח שיניים, וכדומה.
בנוסף, ניק למד לעשות דברים שחלקינו לא יודעים לעשות, או לא רוצים לעשות, כשפעולות כמו אלה קשות לו פי כמה מאשר לנו.
ניק ניסה להתאבד, הוא חווה התעללות איומה והיה מתפלל כל יום לאלוהים שיצמחו לו ידיים ורגלייים.
כיום ניק מהווה השראה עצומה לכל ילד שגדל בסביבה שלא מאמינה בו ומוכיח לכולנו-
"אם תרצו, אין זו אגדה".
הדברים שלדעתי ראויים להערכה אצל ניק הם הנחישות שלו, האופטימיות שלו, היכולת שלו להתגבר על משברים ולהמשיך לנסות, הדרך שבה הוא מסוגל למצוא את היתרונות בכל דבר,המוטיבציה שלו וכמובן, הדבר הכי חשוב- הרצון הטהור שלו להפיץ את הסיפור שלו ולתת מוטיבציה לעוד ילדים. לדעתי הוא בן אדם מדהים.
אני מעריצה את ניק, את הבן אדם שהוא.
לפי דעתי זה סיפור מטורף, אחד שקשה להכיל.
אם אתם מעוניינים, ניתן לצפות בהרצאה שלו באמצעות יוטיוב, אני מתרגשת ונפעמת בכל פעם שאני צופה בזה.
כל פעם שאני רוצה לקבל קצת מוטיבציה, אני חושבת על ניק.

השקעתי בטקסט הזה מאוד ואני מחוברת בצורה מיוחדת לסיפור של ניק,
מקווה שהסיפור הזה יעניק גם לכם מוטיבציה.
ממליצה בחום לצפות באחת ההרצאות שלו.
ღדנהღ

הודעהעל ידי summr » 17 יוני 2018, 14:25

[b]שם הדוגמנית שלי : summr
[b] שם הגיבור שלי: רועי קליין

גיבור זה הגדרה גדולה שיכולה להתבטא בהמון מובנים, בעיני, רועי הוא גיבור בכל מובן.
לא נרחיב בהקדמה, רועי שירת בצבא ההגנה לישראל, צבא ששומר על כולנו חיים ונותן לנו אתהמדינה שלנו.
במהלך מלחמת לבנון השניה, נזרק רימון יד לעבר הכוח שרועי פיקד עליו.
הוא, כמו גיבור אמיתי שחושב קודם על אחרים קפץ מיד על הרימון וכיסה אותו בגופו.
הרימון התפוצץ, בזמן שהוא גוסס מפצעיו רועי צעק "שמע ישראל", וכמה רגעים אחרי שהעביר את הפיקוד על הכוח לחברו, הוא נדם.

רועי, הוא גיבור. גיבור בנפשו שלא מעניין אותו חייו שלו כל עוד הם מצילים חייהם של אחרים.
גיבור לא צריך בהכרח להיות הבן אדם הכי חזק בעולם. או עם יכולות מיוחדות.
גיבור הוא בן אדם שהתגבר על הקשיים שלו.
גיבור בסך הכל צריך טיפת אנושות בתוכו. צריך לדעת מתי מפסיקים לחשוב על עצמך. מתי זה התור שלך להיות גיבור.
נכון, גיבורים הם לא תמיד אנשים מושלמים. אבל אף אחד אחר לא.

ולכן, תודה לך רועי, על האנושות שבך. תודה שלא חשבת על עצמך ברגעים הכי קשים. תודה שהיית מוכן להקריב את חייך למען חיים של אחרים. תודה שבזכות אנשים כמוך, יש לי מדינה, לא סתם מדינה, מדינה שהיא הבית הבטוח שלי.♥

כן, אתה הגיבור שלי.
summr

הודעהעל ידי Xשניני » 21 יוני 2018, 21:43

שם הדוגמנית: cassie
הגיבורה שבחרתי היא מלאלה יוספזאי.
מלאלה גדלה בפקיסטן, מדינה שבה אין לנשים את הזכות להצביע בבחירות, ללמוד לעבוד ועוד.
מגיל 11 מלאלה החלה לפרסם בלוגים שמראים את חייה בתור נערה פקיסטנית, הסרטונים הפכו לוויראליים במהרה ומלאלה קיבלה תמיכה וגרמה להשפעה רבה מצד נשים ברחבי העולם שסבלו מחוסר זכויות.
בשנת 2012 מלאלה נורתה על ידי ארגון בשם טאליבן (ארגון פקיסטני) ומצבה היה קשה ולמרות הכל, מלאלה המשיכה להלחם למען שיוויון זכויות ובשנת 2014 הוענק לה פרס נובל לשלום.
למרות שמעשיה של מלאלה לא גרמו לשיוויון זכויות היא גיבורה מבחינתי... היא עמדה על שלה ונלחמה בשביל שתזכה לחיות כמו כל בנאדם רגיל למרות, שחייה היו בסכנה.
לדעתי, לא כל אחד מסוגל לעשות את זה ואין לי ספק שהיא מעוררת השראה.
Xשניני

הודעהעל ידי קליאו38 » 22 יוני 2018, 10:54

הגיבורה שלי, או ליתר דיוק, הגיבורות שלי אלה המהממת90 ואיידן. כן הדוגמניות המהממת90 ואיידן מעולם הדוגמניות. החלטתי לכתוב אותן בגלל כל מה שהן עשו ועברו במועדון The Royal Club. המועדון הזה חגג 3 שנים לא מזמן, וזה המון!
ושירה ואיידן היו בו שנתיים+, בזמנים הקשים, בהפסדים, בנצחונות ובירידות. אתן נשארתן במועדון כמעט כל הדרך, וכשהיה קשה לא ויתרתן והרמתן אותו כמה שיותר, עשיתן מה שאתן יכולות, בכל הכוח (: אני עדיין לא מבינה מאיפה יש לכן את הנחישות הזאת והנאמנות הזאת להשאר באותו מועדון יותר משנתיים ולהשקיע בו הכול. אני ממש מעריצה את זה ואתכן (;
אז לסיום, תודה על כל מה שעשיתן בשביל רויאל שיהפוך להיות מה שהוא עכשיו ♡
קליאו38

הודעהעל ידי סיוון20 » 22 יוני 2018, 12:34

סליחה , הדוגמנית שלי היא סיוון20 לא N O A
סיוון20

הודעהעל ידי סיוון20 » 22 יוני 2018, 12:37

קיקי111 כתב:שם הדוגמנית שלי nono12345
אין לי גיבור אחד.
יש לי מיליוני גיבורים.
המיליוני גיבורים האלה הם כל הנספים בשואה, כל האנשים שהגנו ונתנו את החיים שלהם למען המדינה שלנו, למען כך שאנחנו נהיה פה ובזכותם אנחנו פה היום, בזכותם אנחנו חיים, בזכותם אנחנו יכולים לעשות מה שאנחנו עושים בתור בני אדם והם לא זכו לעשות, בזכותם אנחנו עושים מה שאנחנו אוהבים לעשות, בזכותם יש לנו משפחות גדולות ומדינה חזקה ומדהימה!
את הגיבורים האלה אי אפשר לספור על יד אחת וגם לא שתי ידיים, הם הקריבו כל כך הרבה ולבסוף לקחו להם את החיים.
הם גיבורים וכולם יודעים שהם גיבורים, כולם עומדים דקה דומיה לזכרם כי מגיע להם, מגיע להם שלא ישכחו כי אי אפשר לשכוח וזאת החובה שלנו לתת גם מעצמנו את המעט ולא לשכוח!
הם גיבורים כי הם אמיצים, הם הקריבו את החיים שלהם למענינו ואי אפשר להתווכח עם זה שהם גיבורים.
היום אנחנו מתעסקים בהרבה דברים פשוט חסרי משמעות, המשחק הזה הוא חסר משמעות ביחס לכל מה שהם עשו ועברו וזה פשוט לא מובן איך דברים כאלה קורים, איך אנשים מדהימים הופכים לגיבורים ונופלים.
זה לא פייר שאדם שהוא אמיץ, בעל תושייה ועם לב זהב מקריב את חייו למען אחרים והוא פשוט איננו יותר.
גיבור הוא אדם שמאבד את חייו במטרה להציל חיים של אחר וזה מה שהם עשו.
יש לי מיליוני גיבורים ולצערי יהיו עוד הרבה.
- ריגשתתתתתתתתתת
סיוון20

הודעהעל ידי קיקי111 » 22 יוני 2018, 13:02

הדוגמנית שלי: liv
הגיבור שלי? הגיבור שלי הוא אבא שלי, שתמיד תומך בי ועומד לצידי ורוצה שכל צעד שאעשה יהיה הכי טוב ומדויק שאפשר, שמכוון אותי להיות הכי טובה שאני יכולה ושאומר לי - "תמיד תכווני לירח, אם לא תגיעי, תפגעי בכוכב", תמיד אומר לי לבחור את המטרות הכי גבוהות שיש ולצלוח אותן, שתמיד אעמוד מאחורי הדברים שלי, מאחורי האמירות שלי, מאחורי המעשים, ומאחורי הבחירות, שלא אתן לאנשים אחרים לעמוד בדרכי ולהפריע לדרך שלי, תמיד שאלך בדרך הישר מבלי לרמות ולהכשיל את היריבים שלי.
אבא שלי, שמאז שאני קטנה מלווה אותי בכל צעד וצעד שלי, שמסיע אותי לכל תחרות ומעודד אותי גם שאני לא מצליחה, כי תמיד יש עוד הזדמנות, ואם לא הצלחתי - כנראה שלא הייתי אמורה, אבל העיקר שנתתי את הכי טוב שלי והתאמצתי.
אבא שלי, אבא שלי הוא האיש הכי חכם שאני מכירה, הכי חזק, הכי בטוח בעצמו, והכי עומד מאחורי ההחלטות והמעשים שלו. אבא שלי שבנה ב10 אצבעות את כל מה שיש לו, ולי.
אבא שלי, שלא סמך על אף אחד, אבל האמין בעצמו וביכולות שלי, שטעה, שנכשל לפעמים.
הכוח של אבא שלי הוא לא כמו של סופרמן, הכוח של אבא שלי, ושל אנשים בכלל, שהם יכולים להסתכל קדימה, לקום אחרי נפילות, לפעמים עם שריטות, צלקות, אבל למרות זאת - אחרי נפילה - הכי חשוב לקום, כי אחרת כדור השלג של הנפילה יתגלגל ויתגלגל ויגדל, אבל אם תקום אחרי הנפילה או הכישלון - תצליח.
בשבילי גיבור הוא אדם שאחרי מפלות ממשיך כאילו כלום לא קרה, מתעלם מהצלקות ומחביא אותן תחת "עור של פיל", וחושף אותן רק אחרי שהוא מנצח, זה גיבור.
גיבור לא מתייחס לכישלון כ"הפסד" אלא כעוד מכשול שנוצר בכדי שנעבור אותו ונלמד עוד על החיים, על עצמנו, על היקרים והקרובים לנו.
לגיבור אכפת מהדרך, כמו שאכפת לו מהמטרה, הוא מתייחס לאמצעים - אך שם מול עיניו את המטרה ועושה כל שביכולתו בכדי להגיע אליה ולכבוש אותה.
אבא שלי ניצח, לא בתחרות אחת, אלא ב"מירוץ החיים" - בגלל זה הוא הגיבור שלי.
קיקי111

הודעהעל ידי הללי בנשמה1 » 22 יוני 2018, 14:21

שם הדוגמנית: הללי בנשמה
הגיבור שלי הוא לא סתם אחד,
הוא אולי לא מוכר אבל הוא מישהו מיוחד.
השאיר אחריו משפחה שלמה וחברים,
בשביל להגן על המדינה, לשמור על אחרים.
"אימא כשאהיה גדול ארצה להיות חייל, לשמור עליך!
הרי את הבאת אותי לעולם, לא הייתי כאן בלעדייך..."
מלחמות קשות וקרבות, כאב עמוק, דם ודמעות.
הוא נלחם ונלחם בשביל להגן על המדינה,
הוא לא שכח מאיפה בא, המדינה בראש הרשימה.
גבוה הוא היה, עם גומה בצד ימין ושיער מקורזל, ממש כמו ליצן,
היה מצחיק את הקטנים עד שנגמר להם החמצן.
עיניו בצבע דבש היו, וחיוך רחב תמיד היה על פניו,
טוב לב זו הייתה התכונה שמגדירה אותו, את השונה תמיד אהב.
תמיד קיבל כל אחד לא משנה איך היה נראה ומאיפה הוא בא.
אז גיבור שלי אהוב, למרות שהבטחת לי שלא תלך,
אני כבר לא כועסת, כמו שהבטחתי לך אני תמיד אחייך.
אותך בחיים לא אשכח, כי את חייך הקרבת למעני,
היית שם כשהייתי צריכה, לימדת אותי "האחר הוא אני".
אתה לא סתם עוד אחד, אתה יחיד ומיוחד.
יש רבים שהלכו בדרכך, גם הם הגיבורים שלי,
אבל אותך אני הכרתי, אותך הכי אהבתי ותישאר בלבבי.
הללי בנשמה1

הקודםהבא

חזור אל תחרויות