הגיבור/ה שלי- הצביעו לקטע המועדף עליכן!

זה המקום שבו את יכולה להציג את עצמך לשאר הבנות.

מה הקטע המוצלח ביותר בעיניכם?

הקטע של ברפאלי
6
6%
הקטע של קלובר1143
5
5%
הקטע של אריאנה .
2
2%
הקטע של תתכלתת
2
2%
הקטע של הללי בנשמה
29
31%
הקטע של לולה1005
19
20%
הקטע של liv
19
20%
הקטע של Judy
2
2%
הקטע של לונה232
8
8%
הקטע של שוחי
3
3%

סך הכול הצבעות: 95

סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי

הגיבור/ה שלי- הצביעו לקטע המועדף עליכן!

שליחה על ידי לליוירטואלי » 30 יולי 2018, 20:18

אז קראתי את כל הקטעים, ובחרתי מתוכם את הקטעים שבעיניי הם הטובים ביותר.

במקום הראשון ועם פרס של 100 יהלומים ו100 אבני חן: ברפאלי
במקומות השני והשלישי, עם פרס של 50 יהלומים. ו100 אבני חן: קלובר1143 ואריאנה .
במקומות 4-10 ועם פרס של 100 אבני חן: תתכלתת, הללי בנשמה, לולה1005, liv, Judy, לונה232- ושוחי.

אבל...
לעוד מישהי מהן מגיע פרס של 100 יהלומים נוספים,
ולעוד שתי בנות מכאן מגיע פרס של 50 יהלומים. נוספים...
ומי שקובעות מי תזכה- הן אתן!

הצביעו בסקר לקטע המועדף עליכן!
כל 10 הקטעים יצורפו בתגובות.

שימו לב!!
1.אין להצביע מספר פעמים עם משתמשות שונות! הצבעות שונות מאותו IP לא יספרו.
2.אתן מתבקשות שלא להבטיח פרסים בתמורה להצבעות.
3.ניתן להצביע עד לתאריך ה15.8

סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי

Re: הגיבור/ה שלי- הצביעו לקטע המועדף עליכן!

שליחה על ידי לליוירטואלי » 30 יולי 2018, 20:19

עדןואילי כתב:אני עדןואילי (ברפאלי)
הגיבורה שלי היא אורן גל (מערץ היוטיוב ריל סמודי)
בגלל שהיא מלמדת אותי לאהוב את עצמי איך שאני,
לא להרעיב את עצמי בגלל 2 קילו עודפים,
להתלבש איך שאני אוהבת,
לא להקשיב לסטיגמות ולא להתייחס לתגובות רעות .
היא מלמדת אותי לאהוב את כולם גם אם הם שונים ממני ולהיות אדם טוב יותר.
היא מדהימה מבחינתי ובזכותה אני יודעת שלא הכל וורדים ושושנים ושיש גם רע בחיים וגם אותו עוברים,
אני אוהבת אותה בגלל הדעות שלה,
בגלל סיפור היים שלה,
בגלל הלבוש שלה,
בגלל המקוריות שלה והתוכן המקורי שהיא עושה ליוטיוב והופכת את הדור הבא לטוב יותר.
ואת כולנו לאנשים טובים יותר
בזכותה אני מרגישה אמיתית
מרגישה מי שאני באמת, בלי מסיכות, בלי תוויות
בזכותה אני אוהבת את עצמי כמו שאני ומי שלא טוב לא, יום טוב לו!
היא חושפת את הדור שלנו לקהילת הלהט''ב, לאונס, לאהבה נכזבת ועוד נושאים המעניינים בני נוער וחשובים לידע של הנוער של היום.
בעדיה רוב הסיכויים שהייתי כבר 20 קילו מתחת למשקל שטוב לי להיות בו, לבושה בבגדים רגילים שאני לא אוהבת,עושה דברים שעושים לי רע ונכנעת ללחץ חברתי
בזכותה כל זה לא קרה, בזכותה אני אדם אחר, אדם טוב יותר, שלא מפלה, לא נכנע ללחץ חברתי, לא נוהג באלימות וחושב יותר מ20 פעמים לפני כל צעד דומיננטי.
היא היוטיוברית עם התוכן הכי מקורי ואיכותי ביוטיוב ומגיע לה יותר רשומים פי 200 ממה שיש לה עכשיו
מגיע לה שבכל בית בישראל ואפילו בחול ידעו שהיא היוטיוברית בעלת התוכן האיכותי והמקורי ביותר
היא מתייחסת למעריצים מדהים ולא בצורה שמובנת מאליו
היא תמיד עונה לכולם ואף פעם לא תדבר לא יפה לאדם שאוהב אותה ומעריץ אותה ואני אישית דיברתי איתה כמה פעמים והיא האדם הכי נחמד ומתחשב שפגשתי ושהמשיכה לדבר איתי במשך שעה שלמה על החיים כשאני בטוחה ב100% שהיו לה דברים הרבה חשובים לעשות מלדבר איתי .
אבל היא מעריכה אותי ואת שאר המעריצים שלה כלכך שהיא מוותרת על עצמה באיזושהי רמה כדי לדבר עם מעריציה ולהוות להם לחברה טובה ואדם אפשר לפרוק לו ויתן את הטיפים הכי טובים וייעץ לעשות את הדבר הכי נכון
לסיכום :
אורן גל היא באמת הגיבורה שלי והסיבה שחזר לי האמון בדור הבא ובאנשים בכללי .
ממליצה לכולם למצוא לעצמם אדם שיעשה להם טוב כמו שאורן עושה לי טוב
שתחכו לסרטון שלו ימים על גבי ימים ותתלהבו מכל פיפס קטן בחיים שלו ,
בשבילי אורן היא כי מדהימה שיש ואני מקווה שגם בשבילכם
#אהבת _ חינם

394 מילים כולל זה

סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי

שליחה על ידי לליוירטואלי » 30 יולי 2018, 20:20

קלובר1143 כתב:שם דוגמנית: קלובר1143
הגיבורה שלי היא רעות
רעות היא בת דודה של מנהל בבית ספר שלי
הוא הביאה אותה לשיחה, ובאותו רגע היא הפכה לגיבורה שלי.
רעות נולדה עם שיתוק מוחין, אחרי שבזמן הלידה שלה לא הגיע חמצן למוח. זה מתבטא אצלה בשיתוק חלקי בגפיים, והיא הולכת בעזרת קביים.
היא נלחמה בשיניים כדי ללמוד בבית ספר רגיל. אף אחד לא האמין שהיא תצליח להוציא בגרות, אבל בכל זאת הוכיחה לכולם שזה אפשרי. היה לה גם ברור שהיא תתגייס. היא נלחמה להתנדב, ובסופו של דבר שירתה כמש"קית מחשוב. אחרי הצבא היא נרשמה ללימודים בירושלים ונאלצה לעזוב אחרי שאחד המרצים אמר שהוא לא מוכן שאנשים עם מוגבלויות יישבו אצלו בכיתה.אחרי הלימודים היא התחילה לחפש עבודה.היא קיבלה המון 'לא' וטריקות טלפון ברגע שאמרה שהיא אדם עם מוגבלות. כשכבר הגיעה לראיונות, לא חזרו אלייה. בשלב מסוים היא עבודה כמתכנתת בחברת הייטק. יום אחד היא נפלה בדרך לעבודה, וזו הייתה העילה שלהם לפטר אותה, במייל. באותו הרגע היא החליטה שהיא לא מחפשת יותר עבודה. וב־2009 פתחה חברה משלה שעוסקת בהנגשת אתרי אינטרנט לאנשים עם מוגבלויות. והקימה את עמותת ההשראה שלח. כל כך הרבה אנשים אמרו לה שהיא לא תצליח אבל "החיים שלי הם כנגד כל הסיכויים. אני לא עושה מה שמצפים ממני, אלא מה שאני מרגישה לנכון. אין דבר העומד בפני הרצון, וזה מה שאני מלמדת גם את הילדים שלי. את המוגבלות קיבלתי כמתנה. אם הייתי אדם ללא מוגבלות, לא הייתי עושה חצי ממה שאני עושה"
היום היא גרה בפתח תקווה בת 33 נשואה, אם לבן 5 ובת שנה וחצי אחרי שילדה אותם בניתוח קיסרי.

סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי

שליחה על ידי לליוירטואלי » 30 יולי 2018, 20:20

אריאנה . כתב:אני פה כדי לספר את הגיבורה שלי
אז מי הגיבורה שלי?
הגיבורה שלי היא אמא שלי.
אמא שלי עוזרת , שומרת, מצחיקה , מאכילה , מעודדת ואני יכולה עוד לרשום רשימה של תכונות.
אבל אני? אני לא גיבורה .
לדוגמא- היום הלכתי לעשות טיפול שורש ואני ממש צעירה , אמא שלי אמרה לי "כל הכבוד , את גיבורה" ואני עניתי לה "את חייבת לי על זה" וצחקתי . אבל זה טעות.היא עושה את זה בשבילי , כדי שלא יכאב לי ואני... לא מכבדת.
עוד דוגמא-נתנו לי דמי כיס כי דודה שלי חזרה מחול ונתתי את דמי כיס לאמא שלי כדי שתשמור. כמה ימים עברו ואמא שלי אמרה לי שהיא השתמשה בדמי כיס והיא תחזיר לי , וגם זה טעות , היא בזבזה עליי כל כך המון "דמי כיס" שאני חייבת לה מיליונים
ולהגיד לכם את האמת? אני רוסיה מלאה ואמא שלי טובה ברוסית , אבל יש לה מבטא רוסי והיא מדברת עברית עם המבטא...אני ואחותי צומקות עליה בלי בושה בלב...ואני ממש מצטערת על זה .
כולם , להקשיב.
תצטערו על כל הרע שעשיתם לאמא שלכם ... כי אם לא , טעות תגרור טעות.
לסיכום , אמא שלי לא צריכה גלימה , מסכה או כוח על מיוחד...היא צריכה רק את האופי שלה וכוח האימהות

כותבת-אריאנה .

סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי

שליחה על ידי לליוירטואלי » 30 יולי 2018, 20:22

תכלולי כתב:הגיבורה שלי
הדוגמנית: תתכלתת

הגיבורה שלי היא המורה שלי, נועה.
נועה הייתה מורה חדשה בשביל הכיתה שלי בתחילת שנה, על ההתחלה היא כבשה את לבבותינו, אישה מדהימה, מצחיקה, עניינית, קשוחה כשצריך, אבל יודעת גם להיות חמה ונחמדה, מקשיבה, שמבינה אותנו וחושבת לטובתנו, באמת שאי אפשר לתאר אותה במילים, היא מעבר למילים היא פשוט מהממת עד כדי כך שהחלטתי לכתוב עליה.
בערך 4 חודשים אחרי ששנת הלימודים החלה נועה סיפרה לנו שהיא בהריון, כל כך שמחנו! יהיה לה תינוק קטן וחמוד והיא תראה לנו אותו והתרגשות כללית כזאת בכיתת בנות כשמדברים על תינוק.
חודש אחרי היא סיפרה לנו שזאת בת, כל שיחה חמישית בערך כללה את ההריון של נועה, שמחה והתרגשות, אבל גם מעט חשש, נועה היא אישה מאוד קטנה ורזה, איך היא יכולה לסחוב בתוכה תינוק שהוא שליש ממשקלה?
לאחר עוד חודש בערך נועה הראתה לנו סרטון על זוג שמלא זמן ניסו להביא ילדים לעולם ולא הצליחו ולכן פנו לפונדקאות, לאחר שהפונדקאית נכנסה להריון גילו שגם האישה נכנסה להריון והתינוקות נולדו בהפרש של חודש.
היינו נורא מבולבלות, למה היא הראתה לנו את זה?
ואז היא סיפרה לנו שהיא פונדקאית, היא אמרה שלהרבה נשים במשפחתה יש בעיה להכנס להריון ושהיא ראתה את הסבל והיגון של אלה שלא מצליחות, כשראתה שהיא בורכה ביכולת היא החליטה שהיא רוצה להיות פונדקאית, לעזור לאנשים לקבל תינוק.
מפני שהיא אישה מאוד קטנה הרבה פעמים היא הייתה צריכה להשאר בבית לנוח כדי שלא יקרה כלום לתינוק, אז היא הייתה איתנו בערך שבוע כן- שבוע לא, יום כן-יום לא, לא יכולנו לדעת אם כשנכנס לכיתה נועה תהיה שם או לא. כולנו דאגנו לה.
לבסוף היא יצאה לשמירת הריון ובאה מורה מחליפה שאיתה עשינו את הטקס סיום (כיתה ח') והיא לימדה אותנו בחודשים האחרונים שנשארו לשנת הלימודים.
כמה שבועות לפני סוף שנת הלימודים נועה הודיעה לנו שהיא ילדה ושהיא מקווה שתוכל לבוא לטקס הסיום, אבל באותו יום היא לא הרגישה טוב ולא יכלה לבוא, אבל למזלנו היא באה ליום האחרון של הלימודים, נפרדה מכולנו בחיבוק ונשיקה, אומנם מעט עייפה וחלושה אך עם הרבה אור, שמחה ואהבה.
אז למה היא הגיבורה שלי?
כי אישה שמוכנה לסבול בשביל אושר של אנשים אחרים, אפילו כשהרופא אומר לה להשאר בבית ולנוח היא מנסה להגיע וללמד אותנו ואפילו רק לבוא לבקר, אז היא גיבורה או לפחות צריכה להיות.

סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי

שליחה על ידי לליוירטואלי » 30 יולי 2018, 20:23

הללי בנשמה1 כתב:
הללי בנשמה1 כתב:שם הדוגמנית: הללי בנשמה
הגיבור שלי הוא לא סתם אחד,
הוא אולי לא מוכר אבל הוא מישהו מיוחד.
השאיר אחריו משפחה שלמה וחברים,
בשביל להגן על המדינה, לשמור על אחרים.
"אימא כשאהיה גדול ארצה להיות חייל, לשמור עליך!
הרי את הבאת אותי לעולם, לא הייתי כאן בלעדייך..."
מלחמות קשות וקרבות, כאב עמוק, דם ודמעות.
הוא נלחם ונלחם בשביל להגן על המדינה,
הוא לא שכח מאיפה בא, המדינה בראש הרשימה.
גבוה הוא היה, עם גומה בצד ימין ושיער מקורזל, ממש כמו ליצן,
היה מצחיק את הקטנים עד שנגמר להם החמצן.
עיניו בצבע דבש היו, וחיוך רחב תמיד היה על פניו,
טוב לב זו הייתה התכונה שמגדירה אותו, את השונה תמיד אהב.
תמיד קיבל כל אחד לא משנה איך היה נראה ומאיפה הוא בא.
אז גיבור שלי אהוב, למרות שהבטחת לי שלא תלך,
אני כבר לא כועסת, כמו שהבטחתי לך אני תמיד אחייך.
אותך בחיים לא אשכח, כי את חייך הקרבת למעני,
היית שם כשהייתי צריכה, לימדת אותי "האחר הוא אני".
אתה לא סתם עוד אחד, אתה יחיד ומיוחד.
יש רבים שהלכו בדרכך, גם הם הגיבורים שלי,
אבל אותך אני הכרתי, אותך הכי אהבתי ותישאר בלבבי.
אז כן, שכחתי להוסיף את החלק הזה...
אז מי הוא בעצם הגיבור שלי? על מה נכתב אותו קטע?
הגיבור שלי הוא בן דודי היקר, בעצם הוא בן דוד חורג...
דודי המדהים ואישתו טובת הלב החליטו לאמץ ילד מתוק וקטן!
את שמו לא אזכיר מאחר ויש פה בנות שמכירות את המשפחה שלי/פרטים אישיים עליי ויש מצב שהכירו את אותו בן דוד או את סיפורו.
אותו בן דוד היה גדול ממני בהרבה שנים אבל הספקתי להכיר אותו...
הוא היה מדהים! באמת...
למרות שאין בינינו קשר דם הוא היה בן הדוד האהוב עליי...
הוא תמיד היה שם בשבילי! לא משנה מתי הייתי צריכה.
עד הרגע שהתגייס לצבא, ובאמת הוא היה בין האנשים שהתמסרו לצבא ונתנו מעצמם 200% למען המדינה שלנו.
כפי שכתבתי באחת השורות בקטע "אמא כשאהיה גדול ארצה להיות חייל, לשמור עליך!"
הוא באמת רצה את זה, למרות שהיא לא הייתה האמא האמיתית שלו,
הם היו מחוברים בצורה בלתי רגילה שאפילו אמא ובן אמיתיים לא יחוו בחיים את החיבור המדהים הזה.
באמת אפילו האחים החורגים שלו ראו את זה...
כולם אהבו אותו! באמת כולם! הייתה לו שמחת חיים שאי אפשר שלא להדבק בה...
אני לא רוצה לפתוח פה יותר מדי פרטים ולהרחיב כי כפי שאמרתי קודם חלק מהבנות בוודאי מכירות את הסיפור שלו,
אני רוצה לשמור על זהותו חסויה ולכבד אותו.
לפני כארבע שנים הוא נפטר, הוא לא שרד את הירייה ולצערי הרב הוא נפטר...
היה לי ככ קשה עם זה אבל ידעתי, ידעתי שהוא רוצה שנמשיך בחיינו ולא נתאבל עליו...
אני אהבתי אותו מאוד! והדרך שלו, הדרך שהוא בחר לחיות היא זאת שהופכת אותו לגיבור...
לא רק ההתמסרות למדינה ולצבא...
אני מדברת על שמחת החיים שלו! הוא לא היה מקלל, הוא לא היה מרביץ, לא מעשן ולא מתקרב לסמים, שותה רק במידה וגם זה בקושי.
פשוט בן אדם מדהים, שרק יודע לעזור ולעודד...
הלוואי ואכיר עוד אנשים כמוהו.
אני מאחלת גם לכם להכיר אנשים כמוהו...

סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי

שליחה על ידי לליוירטואלי » 30 יולי 2018, 20:23

לולה1005 כתב:הגיבור שלי

שם הדוגמנית: לולה1005

אז בעצם לא בחרתי בגיבור מוחשי, אלא יותר בקטע של פנימיות ונפשי.
~~.~~.~~.~~.~~.~~

הנפש שלי היא הגיבורה שלי, היא הובילה אותי לאן שאני כיום, לטובה ולרעה.
כל המחשבות, המעשים, הדיבורים, זה הנפש, הנפש הטובה.
היא לא יכולה להתעלם מרוע, לא יכולה שלא לכאוב, כואב לה לראות ילד נפגע, בוכה לעזרה
כואב לה לשמוע צרחות מרות של כעסים.
הנפש הזאת פגיעה, כמו אפרוח שרק נולד, כשמעליבים אותה היא נפגעת, היא לא מראה את זה אבל בלב היא בוכה
בוכה לקצת נחמה, לקצת עזרה.
הנפש נותנת טוב, מצפה להחזר, אולי יעניקו לה מילה טובה.
הנפש גורמת לאנשים לחייך, לחייך משמחה, לחייך לטובה. היא ממלאת אותם בשמחה ובאהבה, גורמת לאנשים להשתכר משמחה ואהבה, לרקוד ולשיר בלב, יחד איתה.
אך לפעמים כשיש מלחמה, והאגו תוקף, הנפש משתתקת, מפחדת.
הנפש מנסה להילחם, לכבות את השריפה שבתוך ליבנו, בתוך מוחנו.
אך היא נפגעת ולא מצליחה לקום, היא בוכה לעזרה.
תעזרו לנפש לנצח במלחמה, להגיע לפשרה, בסך הכל הנפש היא טובה.
הנפש מובילה אותי לעבר יער חשוך, האור שם חלש, היא מצליחה להדליק אותו בחמלה ואהבה. אני מסתכלת על הנפש העצובה, רוצה רק לגרום לה לחייך, אז אני עוזרת לה, עוזרת לאנשים, מחייכת אליהם, שגם הנפש שלהם תחייך אלי בחזרה.
ופתאום היא ממלאת אותי באותה הרגשה שחיכיתי לה, מים קרים צפים על פני.
הנפש שלי מאחדת אותי עם הגוף, היא לא מפרידה בייני לבין מחשבותיי, נותנת לי הכל כדי שאוכל לחשוב במהירות, לחשוב חלק.
אני רוצה לתת לנפש שלי מנוחה, אני לא חושבת על דברים רעים כדי שהיא תוכל לנוח.
אבל האגו חלק ממני, הוא פותח במלחמה.
פתאום כל הדברים הרעים יוצאים משליטתי, הם זועקים, נלחמים.
המלחמה ממשיכה, הצרחות מתגברות, אך הנפש לא מאכזבת, מגשימה את המשאלות ומתקנת את הטעויות.
אני בורחת מעצמי, חוזרת לשליטה מלאה וחושבת על מחשבות טובות.
רציתי להגיד לך תודה, לנפש הממלאת אותי בשמחה ואהבה, את הגיבורה שלי.
הובלת אותי לאיפה שאני כיום, לטובה ולרעה,
כיום אני מרגישה רוחנית, ומלאה באהבה.

סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי

שליחה על ידי לליוירטואלי » 30 יולי 2018, 20:25

קיקי111 כתב:הדוגמנית שלי: liv
הגיבור שלי? הגיבור שלי הוא אבא שלי, שתמיד תומך בי ועומד לצידי ורוצה שכל צעד שאעשה יהיה הכי טוב ומדויק שאפשר, שמכוון אותי להיות הכי טובה שאני יכולה ושאומר לי - "תמיד תכווני לירח, אם לא תגיעי, תפגעי בכוכב", תמיד אומר לי לבחור את המטרות הכי גבוהות שיש ולצלוח אותן, שתמיד אעמוד מאחורי הדברים שלי, מאחורי האמירות שלי, מאחורי המעשים, ומאחורי הבחירות, שלא אתן לאנשים אחרים לעמוד בדרכי ולהפריע לדרך שלי, תמיד שאלך בדרך הישר מבלי לרמות ולהכשיל את היריבים שלי.
אבא שלי, שמאז שאני קטנה מלווה אותי בכל צעד וצעד שלי, שמסיע אותי לכל תחרות ומעודד אותי גם שאני לא מצליחה, כי תמיד יש עוד הזדמנות, ואם לא הצלחתי - כנראה שלא הייתי אמורה, אבל העיקר שנתתי את הכי טוב שלי והתאמצתי.
אבא שלי, אבא שלי הוא האיש הכי חכם שאני מכירה, הכי חזק, הכי בטוח בעצמו, והכי עומד מאחורי ההחלטות והמעשים שלו. אבא שלי שבנה ב10 אצבעות את כל מה שיש לו, ולי.
אבא שלי, שלא סמך על אף אחד, אבל האמין בעצמו וביכולות שלי, שטעה, שנכשל לפעמים.
הכוח של אבא שלי הוא לא כמו של סופרמן, הכוח של אבא שלי, ושל אנשים בכלל, שהם יכולים להסתכל קדימה, לקום אחרי נפילות, לפעמים עם שריטות, צלקות, אבל למרות זאת - אחרי נפילה - הכי חשוב לקום, כי אחרת כדור השלג של הנפילה יתגלגל ויתגלגל ויגדל, אבל אם תקום אחרי הנפילה או הכישלון - תצליח.
בשבילי גיבור הוא אדם שאחרי מפלות ממשיך כאילו כלום לא קרה, מתעלם מהצלקות ומחביא אותן תחת "עור של פיל", וחושף אותן רק אחרי שהוא מנצח, זה גיבור.
גיבור לא מתייחס לכישלון כ"הפסד" אלא כעוד מכשול שנוצר בכדי שנעבור אותו ונלמד עוד על החיים, על עצמנו, על היקרים והקרובים לנו.
לגיבור אכפת מהדרך, כמו שאכפת לו מהמטרה, הוא מתייחס לאמצעים - אך שם מול עיניו את המטרה ועושה כל שביכולתו בכדי להגיע אליה ולכבוש אותה.
אבא שלי ניצח, לא בתחרות אחת, אלא ב"מירוץ החיים" - בגלל זה הוא הגיבור שלי.

סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי

שליחה על ידי לליוירטואלי » 30 יולי 2018, 20:25

לליוירטואלי כתב:הדוגמנית: Judy
הגיבורה שלי היא וונדרוומן. אומנם היא רק דמות בקומיקס ובסרטים, היא הוכיחה (בשבילי לפחות) שגם נשים מסוגלות להיות גיבורות ולא סתם גיבורות, אלא ממש גיבורות על!
וונדרוומן (אשת חיל) יזמה להביס את אל המלחמה ארס כדי לעצור אותו מלהשתלט על העולם. בזמנים אלו נשים לא היו "מציאה גדולה" במלחמה, אשת חיל הצליחה להביס את ארס והוכיחה כי גם נשים מסוגלות להילחם, האמת? בזכות הוכחתה רבת העוצמה של אשת חייל להילחם ובזכות העובדה שהאלים בחרו בה להיות הנשק הסודי, בה ולא בגבר, מוכיחה את העוצמה של וונדרוומן ואת כל העוצמה הנשית, לכן בחרתי באשת חיל לגיבורה שלי.

סמל אישי של משתמש
לליוירטואלי

שליחה על ידי לליוירטואלי » 30 יולי 2018, 20:26

לונה232 כתב:שם הדוגמנית: לונה232
העתק קישור לפרופיל: https://g.modelsworld.co.il/profile.php?id=146452
הגיבורה שלי היא סבתא שלי..
סבתא שלי ז"ל נפטרה ממחלה נורא קשה באזורי הלב ובכלי הדם..
שהייתי בת 9 היא חלתה (לפני 3 שנים) היא הגיעה לבית חולים ועשו הכל כדי להציל לה את החיים.. סבתא שלי גדלה כגיבורת חיי
כל דבר שמישהו היה צריך היא הייתה עושה כגון:
לא הייתה נוסעת עם אוטו (היא לא רצתה לזהם את האוויר)
כל יום הייתה הולכת אל בית הכנסת הקרוב
כל יום שני אני והיא היינו הולכות אל מקום מיוחד בו מכינים אוכל לילדים בבית החולים "שניידר" (בית חולים לילדים)
סבתא שלי,היא שגידלה אותי עד גיל 4,זאת שהייתה הכי קרובה אלי, נפטרה. היא עשתה כל דבר שבן אדם ביקש בין עם זה פרוסת לחם עד כסף, אני עד היום מנסה לחזור לראות את החיוך שלה, החיוך הבאמת טוב שלה כי סבתא שלי היא בעצם הגיבורה שלי מאז ומתמיד בשמיים בעולם העליון♥

נעול